Novi Sad - Salajka

SALAJKA 44m2 NOVIJA GRADNJA

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,184 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

140,080 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002941
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 140,080 €
  • Cena po m2 : 3183.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

Na prodaju 1,5 soban stan, na III spratu. Zgrada ima lift. Grejanje je na gas. Raspored prostorija je odličan - u sklopu dnevnog boravka je kuhinja i trpezarija, ima odvojenu spavaću sobu. U sklopu stana se nalazi još i ostava kao i terasa na koju se može izaći iz dnevne i iz spavaće sobe. Stan je dvorišno orjentisan tako da je mir zagarantovan. U blizini stana se nalaze osnovna škola, vrtić, restorani, prodavnice. U cenu stana je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za ostale informacije nazovite 065/82-88-430

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

148,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,151 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

145,000 €

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543…

  • Soba: 4.0
  • 2,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

135,000 €

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2