Novi Sad - Adice

ADICE 3,5 SOBAN STAN

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,314 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002936
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2313.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

na prodaju 3,5 doban stan preko puta Kamenjara. Nalazi se na na I spratu u urbanoj vili. Grejanje je na toplotne pumpe. Ima 2 terase (1 manja i 1 veća). Veća terasa je zastakljena sa kliznim prozorima (PVC). Stan se prodaje kompletno sa nameštajem i belom tehnikom. Ispred zgrade se nalazi parking. Iza zgrade je dvorište koje se zaključava. U blizini se nalazi vrtić, privatna škola, autobuska stanica, restorani, sportski tereni. Blizu je Podunavska ulica koja direktno vodi na Telep. Ova nekretnina čini dobru investiciju za budućnost. U cenu stana je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za ostale informacije nazovite 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

154,500 €

Novi Sad-Centar,odličan trosoban stan u sklopu kuće,temeljno renoviran i brzo useljiv. Stan je uknjiže…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

164,800 €

Kompletno renoviran, potpuno namešten dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 4,020 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

158,250 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 56m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,826 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Veternk

156,750 €

Veternik-Useljiv Trosoban stan 95 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,650 €/m2
  • 95 m2