Novi Sad - Detelinara

Komforan duplex - dve zastakljene terase + parking!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,416 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003031
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2416.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 6/6

Na prodaju duplex na odličnoj lokaciji. Stan je dvorišno orjentisan, idealan za porodičan život u mirnom i uređenom okruženju. Prostire se na dve etaže, sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, garderober sa ostavom i prostrane terase. U dvorištu se nalazi obezbedjen zajednički parking za stanare zgrade. Lokacija stana nudi sve pogodnosti urbanog života – u neposrednoj blizini nalaze se Sajam, škole, vrtići, ambulanta, bolnica, marketi, pijaca. Ispred zgrade je autobuska stanica, dok su međugradska i železnička stanica lako dostupne. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 060/622-2813

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,800 €

PRODAJA-TROSOBAN-71M2-BULEVAR OSLOBOĐENJA-VISOKO PRIZEMLJE ID#11798…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 2

200,850 €

Liman 2 – dvosoban stan 56 m², kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 2.0
  • 3,587 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

204,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Komforan duplex - dve zastakljene terase + parking! …

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Dvoiposoban salonski stan na najlepšoj lokaciji u gradu ! ID#10861…

  • Soba: 2.5
  • 2,955 €/m2
  • 66 m2