Novi Sad - Klisa

Klisa - Odlična ponuda, odmah useljiv stan za 1600€/m² !

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,596 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003033
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 1595.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

U ponudi je izuzetno prijatan, kompletno renoviran stan površine 71 m², smešten na spratu porodične kuće u mirnom i porodičnom delu Novog Sada – Klisi. Idealan za one koji traže miran, ali dobro povezan kutak u gradu. Prostrani dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom pruža savršen prostor za porodična okupljanja, druženja i svakodnevni život. Dve zasebne spavaće sobe omogućavaju potpunu privatnost i komfor. Stan poseduje podno grejanje na gas sa sopstvenim kotlom, što omogućava visoku energetsku efikasnost i potpunu kontrolu nad troškovima, dok nova stolarija sa komarnicima i pažljivo odabrani završni materijali upotpunjuju utisak kvalitetnog, savremenog prostora. Posebna pogodnost ovog stana je pripadajuće stepenište sa malom platformom koje omogućava dodatni prostor za odlaganje, kao i pripadajuće parking mesto u dvorištu kuće. Lokacija stana je idealna za porodičan život, sa direktnom vezom do centra grada, dok se u blizini nalaze dve osnovne škole, dva vrtića, dom zdravlja, sportski centar i veliki market. BIG šoping centar udaljen je svega nekoliko minuta vožnje, a centar grada svega 6 kilometara. Stan je uknjižen, vlasništvo je 1/1, bez tereta. Cena stana iznosi 1.600 evra po kvadratu, s tim da je u cenu već uračunata agencijska provizija od 3%. Ukoliko tražite kvalitetan stan u mirnom delu grada, ali sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke, ovaj dom na Klisi predstavlja idealan izbor. Kontakt 0606222813

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

113,300 €

* Telep - Uskoro useljivo *…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

110,690 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 2.5
  • 2,214 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

122,600 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

112,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,549 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

115,400 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,404 €/m2
  • 48 m2