Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,214 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

93,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003042
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 93,200 €
  • Cena po m2 : 3213.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 8/10

Na prodaju je moderno uređena garsonjera od 29 m² smeštena na osmom spratu zgrade sa liftom, idealna za urbani način života. Stan odiše svetlošću i funkcionalnošću, savršen za one koji žele udobnost u srcu grada. Enterijer je pažljivo osmišljen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, stvarajući topao i prijatan ambijent. Veliki prozori pružaju otvoren pogled i obilje dnevne svetlosti. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za mlade profesionalce, studente ili kao investicija za izdavanje. Useljiva odmah, bez dodatnih ulaganja, garsonjera koja spaja stil, praktičnost i odličnu lokaciju. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada od 3%. Kontakt 060/622-2813.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orije…

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

Savršena prilika na Bulevaru Evrope – Jednosoban stan od 30 m², odmah useljiv!…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Veternk

100,000 €

*Veternik - Milana Tepića-sa nameštajem*…

  • Soba: 2.0
  • 1,961 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez doda…

  • Soba: 0.5
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,172 €

PRODAJA DVORIŠNOG UKNJIŽENOG STANA SA GALERIJOM ID#9876…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2