Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 76m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,558 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

194,410 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002750
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 194,410 €
  • Cena po m2 : 2558.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/3

Prodaje se dvoiposoban stan - 76m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

198,000 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 3.0
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Cara Dušana

187,900 €

Novi Sad, Cara Dušana - dvosoban 64m…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

187,880 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

191,580 €

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

194,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,865 €/m2
  • 68 m2