Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,558 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

194,410 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002743
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 194,410 €
  • Cena po m2 : 2558.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/3

Prodaje se dvoiposoban stan - 74m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Socijalno

185,400 €

Prodajemo predivan nov stan u novoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje od renomiranog investitora na sjajnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen …

  • Soba: 2.0
  • 3,863 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,550 €

Moderan troiposoban stan na Bulevaru Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Kej

201,880 €

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan povr…

  • Soba: 1.5
  • 4,389 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772…

  • Soba: 3.0
  • 1,670 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2