Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 61 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,275 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

138,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003066
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 138,750 €
  • Cena po m2 : 2274.59 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu - Novi Majur. Stan se nalazi na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, derasa i hodnik. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

144,600 €

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Železnička stanica

141,300 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

145,700 €

NoviSad, telep, nov brzo useljiv trosoban stan odličnog rasporeda . Cena 145700 sa Pdv-om(Bomil nekretnine, Novi Sad, R…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

137,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, Lep dvoiposoban porodičan stan- okružen zelenilom…

  • Soba: 2.5
  • 1,756 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Salajka

140,100 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2