Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,793 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

198,275 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002258
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 198,275 €
  • Cena po m2 : 2792.61 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking mesto koje ulazi u cenu stana. Pored podnog grejanja, stan poseduje i fan coil (ventilator konvektor) - sistem hlađenja i grejanja koji koristi vodu kao grejno ili rashladno sredstvo, povezan je sa toplotnim pumpama. Samim tim računi će biti minimalni, a grejanje i hlađenje efikasnije od standardnog sistema. Raspored prostorija je sledeći: dnevna soba sa trpezarisjkim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, vešeraj, hodnik i terasa koja gleda na dunav. Takođe, svaki stan u ovom kompleksu poseduje svoj kalorimetar, video interfon i duge pogodnosti.. Za sva pitanja i gledanje ovog stana, pozovite na broj: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

205,790 €

Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar

206,000 €

Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dn…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

206,650 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,719 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Centar

200,500 €

Komforan trosoban stan na par minuta od centra + parking…

  • Soba: 3.0
  • 3,457 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2