Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Stari Majur - Četvorosoban stan 121 m2 sa garažom

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,946 €/m2
  • Površina: 121 m2
PRODAJA

356,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002644
  • Površina : 121 m2
  • Cena : 356,450 €
  • Cena po m2 : 2945.87 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/3

Prodaje se četvorosoban stan zajedno sa garažom u prizemlju moderne urbane vile u mirnom delu Petrovaradina nadomak tvrđave. Uređena, mirna ulica, blizu glavne ulice , pruža osecaj intime i privatnosti, a opet ima odličnu povezanost gradskim autobuskim linijama i saobraćajnicama sa centrom Novog Sada. Blizina marketa, apoteka, škole, vrtića... Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, vešeraj, hodnik. U garažu koja je u ceni stana, nože da se uđe i iz hodnika samog stana kao i iz dvorišta. Visok kvalitet gradnje i opreme stana, sama lokacija, čine ovu nekretninu pravim izborom za vaš budući dom. Za kupce prve nekretnine postoji povrat PDV. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

355,000 €

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban…

  • Soba: 4.0
  • 3,698 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

346,500 €

Prodaje se salonski stan u centru, površina 173 m2. ID#10624…

  • Soba: 3.0
  • 2,003 €/m2
  • 173 m2

Sremska Kamenica Popovica

352,775 €

Sremska Kamenica, Popovica - Penthouse 107 m2 sa dve terase od po 30m2 + opcija kupovine dva garažna mesta …

  • Soba: 4.0
  • 3,297 €/m2
  • 107 m2

Novi Sad Telep

360,500 €

Novi Sad - Telep U mirnijem delu Novog Sada, nalazi se ovaj penthouse koji je pre svega praktičan i dobro organizovan prostor za život. Nije rađen …

  • Soba: 7.0
  • 2,225 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Prodaja stana ID#8674…

  • Soba: 4.0
  • 3,125 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Grbavica

361,720 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,412 €/m2
  • 106 m2