Novi Sad - Telep

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 47m2, sa pdv-om!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,947 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

138,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003313
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 138,500 €
  • Cena po m2 : 2946.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/8

Veoma komotan dvosoban stan od 47m2 u ekskluzivnom kompleksu na Telepu. Pozicioniran na 6-om spratu, južne orijentacije, sa otvorenim pogledom. U sklopu kompleksa su brojni komercijalni sadržaji, veliko privatno dvorište sa dečijim igralištem i direktnim pritupom novom gradskom parku. Moderno, kvalitetno, bezbedno i urbano okruženje karakterišu i čine ovaj kompleks. Što se tiče opremljenosti stanova, svi su klimatizovani, a grejanje je preko gradske toplane, uz mogućnost praćenja potrošnje putem kalorimetara. Mogućnost kupovine i/ili pripajanja stana pored, površine 60m2. Za kupovinu su dostupna i garažna mesta na -2 nivou. Stanovi su iz kompenzacije ali sa mogućnošću povrata pdv-a koji je uključen u oglašenu cenu kao i agencijska nadoknada od 3%. Useljenje kraj 2026. Za dodatne informacije pozvati na 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

139,000 €

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Sta…

  • Soba: 2.0
  • 2,574 €/m2
  • 54 m2

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Teras

135,960 €

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Terasom, Centar Vrdnika, 4. sprat-komplet manešten sa Garažom…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,300 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PRODAJE SE SA PARKING MESTOM U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2