Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,451 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

95,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002853
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 95,600 €
  • Cena po m2 : 2451.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Stan se nalazi u okviru ekskluzivnog kompleksa koji prvi put donosi ovakav koncept stanovanja u ovom delu grada. Projektovan je tako da spoji udobnost porodičnog života sa praktičnošću poslovne zone, uz pogled na Frušku goru i odličnu povezanost sa ostalim delovima grada. Grejanje je na gas, uz ugrađene kalorimetre, što omogućava potpunu kontrolu troškova. U okviru kompleksa obezbeđen je parking prostor, kao i garaže u suterenu objekta. Predviđeni su i brojni sadržaji koji će dodatno doprineti kvalitetu života – od poslovnih lokala, banaka i pošte, do marketa i IT centra, čime se stanarima nudi funkcionalno i dinamično okruženje. Uredna dokumentacija,cena sa uračunatim pdv-om. Rok završetka jul 2026. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt za sve dodatne informacije 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

101,450 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,474 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternk

92,180 €

Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,248 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

98,880 €

Novi Sad,Novi Bulevar, komforna garsonjera na trećem spratu,održavana bez ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

98,360 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Prizemlju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,287 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

104,980 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 38 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 38 m2