Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Četvorosoban porodični stan na Alibegovcu

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,163 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

155,740 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002654
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 155,740 €
  • Cena po m2 : 2163.06 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Nov i neuseljavan stan u mirnom porodičnom naselju, prostire se na 72m2 i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Uz stan postoji mogučnost kupovine parking mesta. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt za sve dodatne informacije 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Jugovićevo

159,650 €

Novi Sad – Jugovićevo Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu grada Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan smešten u mirnom i…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Cara Dušana

151,900 €

Prodaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan dvosoban stan od 59 m² na drugom spratu kvalitetne zgrade, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,607 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokac…

  • Soba: 2.5
  • 2,559 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

164,280 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 58 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

153,500 €

NOVI SAD .GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2