Novi Sad - Centar

Odličan noviji dvosoban stan u blizini centra i bulevara Oslobođenja

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,726 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

139,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003400
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 139,050 €
  • Cena po m2 : 2726.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Odličan noviji dvosoban stan u blizini pozorišta,bulevara i futoške pijace.Prodaje se sa nameštajem,idealan je kao investicija za dugoročno ili kratkoročno izdavanje.Uknjižen bez tereta.Kontakt 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

133,500 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan stan na mirnoj lokaciji sa parkingom – 51m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,827 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

142,140 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja, , 57.00m2, 142140 ID#7806…

  • Soba: 2.5
  • 2,494 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Institut

139,200 €

EXTRA STAN NOVA ZGRADA-50 M2 065/3858-888…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

132,350 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,816 €/m2
  • 47 m2