Novi Sad - Sajmište

Kompletno opremljen stan (72m2) u ekskluzivnom kompleksu na Sajmu

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

259,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003411
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 259,560 €
  • Cena po m2 : 3605.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/7

Salonske visine, sa portalima velikog formata u ekskluzivnom kompleksu na Sajmu prodajemo kompletno i moderno opremljen stan od 72m2. Po strukturi trosoban, dvostrane orijentacije, sa terasom. Ulazni hodnik sa toaletom i plakarom, odvojen spavaći blok sa kupatilom i 2 sobe. Grejanje je gradsko sa kalorimetrima, klima inverter. Uz stan se dodatno može kupiti garažno mesto od 16m2 po ceni od 28.000e. Za dodatne informacije i gledanje stana pozvati na broj 0621701819.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

257,500 €

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

NOVI SAD.KEJ.TRSOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,679 €/m2
  • 70 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

252,940 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,663 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Liman 1

265,534 €

Trosoban stan na Limanu 1 – 77m², visoko prizemlje, odlična lokacija! Na prodaju trosoban stan površine 77m², uknjižen, visoko prizemlje, grad…

  • Soba: 2.5
  • 3,404 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA…

  • Soba: 3.0
  • 2,880 €/m2
  • 93 m2