Novi Sad - Adice

ADICE TROSOBAN U URBANIZOVANOM DELU

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,388 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002833
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2388.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan u mirnom i urbanizovanom delu Adica. Iznad dnevne sobe se nalazi i galerija od 12m2, Grejanje je na toplotne pumpe i plaća se samo tokom grejanja. Stan ima 2 terase (1 manja i 1 veća). Blizu stana je škola, vrtić, prodavnice, pošta, autobuska stanica. Kraj je miran a ispred svake zgrade postoji parking. U cenu stana je uračunata posednička naknada u iznosu od 3%. Za ostale informacije nazovite 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

174,000 €

Prodaje se komforan dvosoban stan na Limanu III. Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt:&n…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

171,532 €

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10266…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

170,980 €

Odličan dupleks u ponudi ID#6095…

  • Soba: 3.5
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

166,600 €

NEUSELJAVAN 2.5 STAN, 68m2* ID#10810…

  • Soba: 3.0
  • 2,450 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjenti…

  • Soba: 2.0
  • 3,956 €/m2
  • 44 m2