Sremska Kamenica - Mišeluk

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,494 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

224,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003427
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 224,500 €
  • Cena po m2 : 2494.44 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Četvorosoban stan od 90m2, na prvom spratu u urbanoj vili na Mišeluku. Strukturu čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, kupatilo, toalet i 3 spavaće sobe od kojih je jedna master. Grejanje je na toplotne pumpe, podno i sa kalorimetrom. Lokacija vile je idealan izbor za one koji žele mirno okruženje, sa svim potrebnim komercijalnim sadržajem u okolini i na udaljenosti od grada manjoj od 3km. Uz stan se može kupiti garaža ili parking mesto. U cenu stana je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

224,670 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,844 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

229,200 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Detelinara

220,600 €

NOVI SAD, NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Grbavica

216,900 €

Prodajemo odličan porodični stan na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i sve je urađeno po najvišim standardima. Spoljna stolarija je PVC,…

  • Soba: 3.0
  • 3,286 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

225,000 €

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

226,600 €

Troiposoban stan u izgradnji, moderna vila, prostrana terasa + gratis parking!…

  • Soba: 3.5
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2