Bačka Palanka - Bačka Palanka

BAČKA PALANKA, CENTAR

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,648 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

92,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003438
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 92,300 €
  • Cena po m2 : 1648.21 €/m2
  • Grad : Bačka Palanka
  • Lokacija : Bačka Palanka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/2

Dvosoban, 56m, u ceni deo nameštaja! Na prodaju dvosoban stan u centru Bačke Palanke, na idealnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za udoban i miran život. Struktura stana je dvosobna: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom otvorenog koncepta, odvojena spavaća soba - vrlo prostrana, kupatilo, hodnik. Iz dnevnog boravka se izlazi na zastakljenu terasu, veoma komotnu i svetlu. Grejanje je centralno na gas, a svaka stambena jedinica u zgradi ima sopsveno merno mesto, tako da potrošnju regulišete sami. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine na kredit. Stan se nalazi na par minuta od centralnih gradskih dešavanja, vrtića, škole, marketa, pijace. Na 10 minuta hoda od gradskog jezera, kupališne zone. Za više informacija kontakt Stanislava 0639/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

84,050 €

Centar, 24m2. Jednosoban renoviran stan! …

  • Soba: 1.0
  • 3,502 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Telep

82,400 €

Jednoiposoban stan Telep, Novi Sad Agencija Moj Dom predstavlja odličan jednoiposoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan u prirodi ima 42 m2 jer u uk…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOSOBAN LUX STAN. Sa salonskom visinom plafona od preko 3m (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405…

  • Soba: 1.0
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Detelinara

99,910 €

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 1.0
  • 3,122 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

93,000 €

Ukoliko tražite savršen spoj praktičnosti, ekonomičnosti i kvaliteta gradnje – ovaj jednoiposoban stan u izgradnji predstavlja idealnu priliku z…

  • Soba: 1.5
  • 2,163 €/m2
  • 43 m2