Sremska Kamenica - Mišeluk

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,719 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

149,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003425
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 149,550 €
  • Cena po m2 : 2719.09 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Dvoiposoban stan od 55m2 na prvom spratu u urbanoj vili na Mišeluku. Grejanje je na toplotne pumpe, podno i sa kalorimetrom. Lokacija vile je idealan izbor za one koji žele mirno okruženje, sa svim potrebnim komercijalnim sadržajem u okolini i na udaljenosti od grada manjoj od 3km. Uz stan se može kupiti garaža ili parking mesto. U cenu stana je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

148,700 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,458 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

151,710 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,662 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

NOVI SAD.ADICE,TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,759 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

149,968 €

Novi Sad, Telep, Lux dvoiposoban stan sa krovnom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Salajka

148,870 €

Dvosoban stan na Salajci-45m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,308 €/m2
  • 45 m2