Sremska Kamenica - Mišeluk

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,493 €/m2
  • Površina: 143 m2
PRODAJA

356,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003424
  • Površina : 143 m2
  • Cena : 356,500 €
  • Cena po m2 : 2493.01 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/2

Dupleks stan od 143m2 sa 2 gratis terase od po 30m2 u urbanoj vili sa liftom. Donji nivo čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, kupatilo i 3 spavaće sobe od kojih je jedna master. Gornji nivo čini prostorija u funkciji dodatnog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo i 2 velike terase. Grejanje je na toplotne pumpe, podno i sa kalorimetrom. Lokacija vile je idealan izbor za one koji žele mirno okruženje, sa svim potrebnim komercijalnim sadržajem u okolini i na udaljenosti od grada manjoj od 3km. Uz stan se može kupiti garaža ili parking mesto. U cenu stana je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

360,000 €

Urbana vila, luksuzna oprema, garaža i parking u ceni! …

  • Soba: 4.0
  • 3,103 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Telep

365,000 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. KOMPLETNO NAMEŠTEN. IKEA NAMEŠTAJ, 4 KLIME, KOŽNA GARNITURA. UKNJIŽENO 119M2. TRI…

  • Soba: 4.0
  • 2,704 €/m2
  • 135 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

350,200 €

Na prodaju je izuzetan četvorosoban stan površine 115 m² - Bulevar Evrope…

  • Soba: 4.0
  • 3,045 €/m2
  • 115 m2

Sremska Kamenica Popovica

352,775 €

Sremska Kamenica, Popovica - Penthouse 107 m2 sa dve terase od po 30m2 + opcija kupovine dva garažna mesta …

  • Soba: 4.0
  • 3,297 €/m2
  • 107 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

356,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 5.0
  • 2,493 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Telep

360,500 €

Novi Sad - Telep U mirnijem delu Novog Sada, nalazi se ovaj penthouse koji je pre svega praktičan i dobro organizovan prostor za život. Nije rađen …

  • Soba: 7.0
  • 2,225 €/m2
  • 162 m2