Sremska Kamenica - Mišeluk

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,493 €/m2
  • Površina: 138 m2
PRODAJA

344,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003423
  • Površina : 138 m2
  • Cena : 344,000 €
  • Cena po m2 : 2492.75 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/2

Dupleks stan od 138m2 sa 2 gratis terase od po 30m2 u urbanoj vili sa liftom. Donji nivo čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, terasa, kupatilo i 3 spavaće sobe od kojih je jedna master. Gornji nivo čini prostorija u funkciji dodatnog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo i 2 velike terase. Grejanje je na toplotne pumpe, podno i sa kalorimetrom. Lokacija vile je idealan izbor za one koji žele mirno okruženje, sa svim potrebnim komercijalnim sadržajem u okolini i na udaljenosti od grada manjoj od 3km. Uz stan se može kupiti garaža ili parking mesto. U cenu stana je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

350,200 €

Na prodaju je izuzetan četvorosoban stan površine 115 m² - Bulevar Evrope…

  • Soba: 4.0
  • 3,045 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Telep

348,600 €

Luksuzna vila u mirnoj ulici na Severnom Telepu – petosoban stan na celoj etaži! Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u jednoj od najtraženij…

  • Soba: 5.0
  • 2,421 €/m2
  • 144 m2

Novi Sad Grbavica

334,500 €

Četvorosoban stan 116 m², Grbavica, Novi Sad, 3. sprat…

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Četvorosoban stan- Novi Sad ID#9814…

  • Soba: 4.0
  • 2,991 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Podbara

350,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Salajka

339,900 €

Na prodaju je nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan ukupne površine 101 m², većinski namešten. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi izdvojenoj…

  • Soba: 4.0
  • 3,365 €/m2
  • 101 m2