Sremska Kamenica - Mišeluk

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,493 €/m2
  • Površina: 111 m2
PRODAJA

276,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003426
  • Površina : 111 m2
  • Cena : 276,700 €
  • Cena po m2 : 2492.79 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Četvorosoban stan od 111m2, na prvom spratu u urbanoj vili na Mišeluku. Strukturu čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, 2 kupatila i prostran hodnik sa 3 spavaće sobe od kojih je jedna master. Grejanje je na toplotne pumpe, podno i sa kalorimetrom. Lokacija vile je idealan izbor za one koji žele mirno okruženje, sa svim potrebnim komercijalnim sadržajem u okolini i na udaljenosti od grada manjoj od 3km. Uz stan se može kupiti garaža ili parking mesto. U cenu stana je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

266,800 €

Novi Sad,Telep,četvorosoban dupleks stan u Somborskoj ul.zgrada stara par godina ,odličan investitor ,dodatno opreman…

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

269,640 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

280,980 €

Prostran petosoban dupleks u Sremskoj Kamenici sa prelepim panoramskim pogledom; 124m2 + terasa 24m2 +garažno mesto; povrat PDV-a …

  • Soba: 5.0
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Grbavica

269,650 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

276,700 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 111 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

278,100 €

Penthouse stan sa krovnom terasom i bazenom - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 100 m2