Sremska Kamenica - Mišeluk

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila, 41,5m2 + 6m2 terasa

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,752 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

112,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003473
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 112,850 €
  • Cena po m2 : 2752.44 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Jednoiposoban stan od 41,5m2m2 sa gratis terasom od 6m2 na prizemlju urbane vile na Mišeluku. Grejanje je na toplotne pumpe, podno i sa kalorimetrom. Lokacija vile je idealan izbor za one koji žele mirno okruženje, sa svim potrebnim komercijalnim sadržajem u okolini i na udaljenosti od grada manjoj od 3km. Uz stan se može kupiti garaža ili parking mesto. U cenu stana je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

118,450 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,078 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

108,500 €

? PRODAJA STANA – CENTAR, JOVANA SUBOTIĆA | 32 m² | 109.500 €Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Jovana Subotić…

  • Soba: 1.5
  • 3,391 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poru…

  • Soba: 3.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Adice

104,800 €

Urbana vila, dvoiposoban, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,437 €/m2
  • 43 m2