Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 75 m2 u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003479
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 2884.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji. Blizina svih potrebnih sadržaja, apoteka, marketi, osnovna škola, autobuska stanica. Nalazi se na I spratu u zgradi sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Grejanje je na gas te su troškovi niski jer se plaća po utrošku. Rok završetka je kraj 2026. godine. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

216,300 €

Noviji dvoiposoban stan na Grbavici sa parking mestom i ugradnim nameštajem. 62m2. Uknjižen. …

  • Soba: 2.5
  • 3,489 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

220,000 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 4.5
  • 1,938 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

211,070 €

Porodični četvorosoban stan (87,95 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 4.0
  • 2,426 €/m2
  • 87 m2