Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,578 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

188,230 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003486
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 188,230 €
  • Cena po m2 : 2578.49 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/3

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji. Blizina svih potrebnih sadržaja, apoteka, marketi, osnovna škola, autobuska stanica. Nalazi se na II spratu u zgradi sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa i hodnik. Grejanje je na gas te su troškovi niski jer se plaća po utrošku. Rok završetka je kraj 2026. godine. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

180,250 €

Mise Dimitrijevica, dupleks. Lako se moze preurediti u cetvorosoban stan uz minimalno ulaganja. Dvorisno orijentisan bez…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar

187,500 €

Novi Sad, Bulevar Oslobodjenja u blizini Futoske pijace na odlicnoj lokaciji povezanoj sa svim delovima grada, prodaj…

  • Soba: 2.5
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog po…

  • Soba: 3.5
  • 2,153 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Detelinara

181,500 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 2.0
  • 3,704 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodaje se stan na idealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.Stan se nalazi na mirnom mestu u Ulici Sent…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2