Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,818 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

112,730 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002555
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 112,730 €
  • Cena po m2 : 2818.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Prodaje se jednoiposoban stan - 40m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom,spavaća soba, kupatilo, vešeraj, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar

107,000 €

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada…

  • Soba: 1.0
  • 3,242 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

118,140 €

Odlična lokacija u blizini centra – kompletno renoviran stan sa prirodnim svetlom i dvorišnim delom…

  • Soba: 1.0
  • 3,193 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

112,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,549 €/m2
  • 44 m2