Novi Sad - Salajka

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,581 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

190,962 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002541
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 190,962 €
  • Cena po m2 : 2580.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se dvoiposoban stan - 74m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola... Nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa i hodnik. Rok završetka je kraj 2026. godine. Za kupce prve nekrentine moguć povrat pdv-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijatičarsko naselje

191,580 €

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Veternk

186,000 €

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 4.0
  • 2,325 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,850 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Novo Naselje

195,700 €

Novo Naselje odličan porodičan trosoban stan sa prelepim pogledom …

  • Soba: 3.0
  • 2,509 €/m2
  • 78 m2