Novi Sad - Telep

NOVI SAD, TELEP

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,844 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

224,670 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002277
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 224,670 €
  • Cena po m2 : 2843.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Na prodaju četvorosoban stan na lepoj lokaciji na Telepu. Sastoji se od dnevne, trpezarije i kuhinje, tri odvojene spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, toaleta, hodnika i terase. Stan je prilagođen potrebama savremenog čoveka, opremljen u skladu sa najnovijim i najmodernijim standardima. Posebna pažnja posvećena je odabiru kvalitetnih i modernih materijala, opreme A klase, kao i postizanju energetske efikasnosti i uštede sa podnim grejanjem. Kupac uz stan dobija ostavu u podrumu, parking mesto u dvorištu, kao i još jednu terasu. Moguć povrat PDV-a. U cenu stana uključena agencijska naknada u iznosu od 3%. Kontakt Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

218,560 €

Petrovaradin-Useljiv Nov stan 116m2 sa dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Novo Naselje

230,000 €

Četvorosoban stan, 84 m², Novo Naselje, Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,738 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

225,000 €

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

226,600 €

ČETVOROSOBAN KOD SAJMA…

  • Soba: 5.0
  • 2,079 €/m2
  • 109 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,000 €

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102…

  • Soba: 3.5
  • 2,018 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2