Novi Sad - Telep

NOVI SAD, TELEP

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,611 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

250,680 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002267
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 250,680 €
  • Cena po m2 : 2611.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Na prodaju četvorosoban stan na Telepu, 96m2. U stanu se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, hodnik i terasa. Grejanje u stambenim jedinicama je podno. Svaki stan ima sopstveni gasni priključak i gasni kotao, kojima se upravlja mobilnom aplikacijom. U ceni stana su ostava i parking u dvorištu. Zgrada će posedovati energetski pasoš. Povrat PDV. Kontakt Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

259,045 €

Novi Sad-Podbara, Marka Miljanova, 95.00m2 ID#3081…

  • Soba: 4.0
  • 2,727 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

FENOMENALAN ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU NOVOG SADA- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Podbara

242,050 €

NOVI SAD. PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN. POSEDUJE PODRUMSKU PROSTORIJU, TAVANSKI PROSTOR I ZAJEDNIČKU BICIKLANU(Svet nekretn…

  • Soba: 2.5
  • 2,848 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

251,500 €

Otkrijte luksuz četvorosobnog duplex stana od 148 m² u srcu Novog Sada! Ova nekretnina je idealna za porodice i poslovne ljude koji traže udobnost …

  • Soba: 4.0
  • 1,699 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Podbara

254,900 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 75 m2