Novi Sad - Bulevar Evrope

Moderan troiposoban stan na Bulevaru Evrope - izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

190,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003551
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 190,550 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/5

Prodaje se moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope. Nalazi se na 5. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Iznad stana nalaze se dva dupleksa. Stan je odličnog rasporeda i veoma funkcionalan: ulazni hodnik, prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, izlaz na veliku terasu sa prelepim pogledom, dve spavaće sobe, kao i dodatna prostorija koja se trenutno koristi kao treća spavaća soba, ali može poslužiti i kao garderober ili radna soba – u zavisnosti od vaših potreba. Tu je i komforno kupatilo. Stan je izuzetno osvetljen tokom celog dana. U vlasništvu je i pripadajući podrum sa ključem, pogodan za odlaganje stvari (10m2). Stan je uknjižen 1/1, pa je kupovina moguća i putem stambenog kredita. Stan se prodaje sa ugradnim stvarima ili u dogovoru sa prodavcem. Lokacija je idealna – u neposrednoj blizini nalaze se marketi, restorani, autobuska stanica, šetalište i svi sadržaji potrebni za udoban život. Stan je odličan izbor za porodično stanovanje, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

198,000 €

Odličan, troiposoban stan na Novom Naselju! 78.00m2 ID#10271…

  • Soba: 3.5
  • 2,538 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,000 €

Prodajemo odličan trosoban stan na Bulevaru Evrope ID#11781…

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Liman 2

193,125 €

Liman 2, dvoiposoban stan. 75m2. …

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 75 m2