Novi Sad - Kej

Kej, 63m3. Dvosoban stan sa pogledom na Dunav, renoviran-namešten.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,270 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003285
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 3269.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

Kej, retko u ponudi. Renoviran stan odličnog rasporeda (klasičan), sve iz predsoblja. Dve sobe, kuhinja sa trezarijom, kupatilo. Dve terase, jedna iz dnevne sobe, druga iz kuhinje. Sigurnosna vrata, pvc stolarija. Bez ulaganja osim krečenja. Stanu pripada podrumska prostorija od 22m2. Kompletan nameštaj je u ceni. Uknjižen bez tereta. Preporuka. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

206,000 €

Prodaje se dupleks na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

196,880 €

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,431 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Kej

206,000 €

Kej, 63m3. Dvosoban stan sa pogledom na Dunav, renoviran-namešten. …

  • Soba: 2.0
  • 3,270 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 3

205,790 €

Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,850 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stamben…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 130 m2