Novi Sad - Detelinara

Nova detelinara, 30m2.

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002956
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 4/5

Bulevar Evrope, jednosoban stan u novijoj zgradi. Dnevna soba - francuski balkon, odvojena kuhinja, kupatilo, predsoblje. Redovan sprat, zgrada ima obezbeđen parking za stanare sa dovoljno mesta za sve. Uknjižen bez tereta i zabeležbi. Pozovite 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

98,632 €

Jednoiposoban stan - Telep 32m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,082 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Novo Naselje

99,900 €

Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odli…

  • Soba: 1.0
  • 2,775 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

100,300 €

Retkost na tržištu – renoviran dvorišni stan sa dva dvorišta, 43m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,333 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

88,600 €

NOVI SAD.BULEVAR.GARSONJERA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,055 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

89,100 €

Odlična, komplet nameštena garsonjera na Telepu ! ID#10796…

  • Soba: 0.5
  • 3,300 €/m2
  • 27 m2