Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje - Jednoiposoban stan po odličnoj ceni, omogućen kredit za mlade!

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002810
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

Na prodaju odličan jednoiposoban stan od 46m2. Dvostrano orjentisan sa prijatnom terasom i ostavom. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, trpezarije i odvojene kuhinje. Lift je u fazi osposobljavanja, što će u bliskoj budućnosti dodatno unaprediti komfor stanovanja i uticati na rast vrednosti nekretnine, a iako se stan nalazi na poslednjem stambenom spratu, iznad njega se nalazi potkrovlje, čime je obezbeđena dodatna izolacija i osećaj privatnosti. Odlična ponuda, vlasništvo 1/1, omogućena kupovina putem redovnog stambenog ili kredita za mlade. U kupoprodajnu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1013

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

120,510 €

Kompletno renoviran i opremljen stan – Nova Detelinara, 45m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Veternk

109,367 €

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

119,980 €

Jednoiposoban stan, 38 m², Novo Naselje, Novi Sad, 1. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,157 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Novi Sad-Nova Detelinara,prodaje se stan u odlicnom stanju.Parking u dvoristu zgrde.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2