Novi Sad - Novo Naselje

Novo naselje - Savina. 87m2, četvorosoban dupleks .

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,131 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003564
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2131.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

Savina - funkcionalan stan sa 3 spavaće sobe u odličnoj zgradi na prestižnoj lokaciji. Donja etaža: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i ostavom, izlaz na zastakljenu terasu sa otvorenim pogledom na Frušku goru, kupatilo, predsoblje. Gornja etaža: 3 spavaće sobe i kupatilo. Stan je lep i održavan, ne iziskuje ulaganja ( krečenje jedino). Kvadratura oko 105m2 sa kosinama. Zgradu gradila "Budućnost", ulaz odličan, samo 8 stanova. Grejanje centralno, dve klime, ostava na spratu, biciklana u prizemlju. Stan uknjižen bez tereta, može se kupiti putem stambenog kredita. Može biti brzo useljiv. Zgrada bez lifta. U cenu je uračunata posrednička naknada za posredovanje od 3%. 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

194,850 €

Dvosoban poslovni apartman na Salajci-54m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,608 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Salajka

177,200 €

Salajka( Širi centar) NOV odmah useljiv 4,0 stan. Stan nadomak centra i svih bitnih gradskih sadrzaja, a ipak skrive…

  • Soba: 4.0
  • 2,215 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Novo Naselje

185,400 €

Novo naselje - Savina. 87m2, četvorosoban dupleks . …

  • Soba: 4.0
  • 2,131 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2