Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Četvorosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,750 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

168,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003568
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 168,000 €
  • Cena po m2 : 1750.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, trostrano orijentisan četvorosoban stan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatne prostore za smeštaj garderobe. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett podnim oblogama. Ugrađena je najkvalitetnija aluminijumska fasadna i drvena unutrašnja stolarija, a u kupatila sanitarije premium kvaliteta. Stan je useljiv u februaru 2026. godine. Stambeno naselje koje se sastoji od 11 porodičnih stambenih objekata. Urbane vile se nalaze u širem centru Petrovaradina, u veoma mirnom, ali prelepom parkovskom urbanom petrovaradinskom bloku. Objekat je odlično povezan sa centralnim gradskim jezgrom Novog Sada i svim prigradskim delovima grada na sremskoj strani, a na samo pola sata hoda udaljen je i centar Novog Sada. Dečji vrtić i igrališta, osnovne škole Jovan Dučić, i blizina univerziteta čini lokaciju ovog objekta atraktivnu za decu i omladinu. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu življenja i stanovanja. Izuzetno funkcionalni stanovi raznih struktura opremljeni su, između ostalog, luksuznom opremom, a korišćeni su i ugrađeni najkvalitetniji materijali na tržištu. Takođe je izboru zvučne, toplotne i hidroizolacije posvećena posebna pažnja, kako bi bilo omogućeno izuzetno udobno, komforno i prijatno stanovanje i boravak. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

164,000 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 47 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Železnička stanica

164,800 €

Otkrijte fenomanalnu nekretninu za vašu porodicu! Stan smješten u blizini Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice nudi savršenu kombinaciju ud…

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

167,890 €

Telep - Nov trosoban stan 62m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,708 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

165,000 €

TROIPOSOBAN-BULEVAR EVROPE-KLJUČ U AGENCIJI ID#6439…

  • Soba: 3.5
  • 2,391 €/m2
  • 69 m2