Novi Sad - Novo Naselje

Prelep dvoiposoban stan na Novom Naselju – Šonsi - izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,489 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

149,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003581
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 149,350 €
  • Cena po m2 : 2489.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/4

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom Naselju – Šonsi, ukupne površine 60m2. Nalazi se u veoma mirnom kraju, dvorišno je orijentisan, okružen je zelenilom. Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa liftom. Ispred zgrade se nalazi dovoljno parking mesta. Sam stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, terase i velikog kupatila. Samo u jednoj sobi postoje kosine sa krovnim prozorom, koje ne remete funkcionalnost. Iznad stana se nalazi oko 30m2 tavanskog prostora, koji moze da se nadogradi i bude deo stana. U blizini stana se nalaze škole, vrtići,prodavnice, autobuska stanica. Stan je odličan izbor za porodično stanovanje, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

144,200 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. PARKING MESTO (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan 47 m² – Nova Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,400 €

Komforan i svetao stan od 57 m² na odličnoj lokaciji u Ćirpanovoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,709 €/m2
  • 57 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

158,730 €

TROSOBAN STAN, PETROVARADIN, CENA SA PDV-OM ID#8893…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Podbara

147,000 €

* Podbara - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2