Novi Sad - Sajmište

Lux četvorosoban stan u blizini Novosadskog sajma, ukupne površine 96m2- izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003590
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/6

Prodaje se fantastičan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na I spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i toaleta, posebne prostorije za veš mašinu i garderobu. Stan se prodaje kompletno namešten, sa dva klima uređaja. Slobodan parking se nalazi iza zgrade, a stan ima i ostavu u tavanskom prostoru. U ukupnu kvadraturu stana nije uračunata terasa.U blizini stana nalaze se škole, vrtići,prodavnice, autobuska stanica. Stan je odličan izbor za porodično stanovanje, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nekretnina za svaku preporuku! U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Centar

240,000 €

U samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na …

  • Soba: 3.0
  • 2,857 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Grbavica

237,900 €

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i na…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Salajka

252,010 €

Novi Sad, Salajka - Triposoban stan 106m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,377 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Socijalno

242,050 €

Prodaje se pravi porodičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve Vam je na dohvat ruke. Dve osnovne škole, dva vrtića i dom zdravlja su na …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2