Novi Sad - Centar

Prodaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan u centru grada – Železnička ulica

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,597 €/m2
  • Površina: 119 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003017
  • Površina : 119 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2596.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

Na prodaju ekskluzivno renoviran četvorosoban stan u samom srcu grada, u Železničkoj ulici, sa prelepim panoramskim pogledom i svim prednostima života u centru. Stan je arhitektonski uređen i kompletno renoviran najkvalitetnijim materijalima, sa posebnim akcentom na moderan dizajn, komfor i pametna rešenja. ✅ Karakteristike i prednosti: Luksuzna adaptacija uz stručni nadzor arhitekte, Smart osvetljenje i moderni sistem klimatizacije u svakoj prostoriji, Master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, Dva kupatila ukupno, Pametni prozori sa električnim podizanjem, Visoki plafoni i viša vrata od standarda – osećaj prostranosti i elegancije, Skupa stolarija sa vrhunskom energetskom efikasnošću, Pravi drveni parket, Velika terasa sa divnim pogledom, Polu-namešten – moguć dogovor oko nameštaja, Podzemni parking sa mogućnošću otkupa garažnog mesta. Ovaj stan odiše svetlošću, prostranošću i sofisticiranošću – idealan izbor za mladi bračni par ili svakoga ko želi luksuzan dom u centru, gde su sve gradske atrakcije i sadržaji na dohvat ruke. U kupoprodajnu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 2

309,000 €

ODLIČNA LOKACIJA, TROIPOSOBAN -ŠEKSPIROVA ID#7707…

  • Soba: 3.5
  • 3,472 €/m2
  • 89 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Novi Sad,Centar, ULIČNI Stan za preuređenje u LOKAL. PEŠAČKA ZONA, MILETIĆEVA ULICA, PRIZEMLJE, pogodan za sve dela…

  • Soba: 3.0
  • 3,287 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2