Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,600 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

244,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003617
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 244,400 €
  • Cena po m2 : 2600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, četvorosoban stan, ukupne površine 94m2, na I spratu, sa dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, 2 kupatila, toaletom, ostavom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Komfor retko viđen na tržištu. Stan je useljiv od januara 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Cara Dušana

236,900 €

Luksuzan trosoban stan na prodaju – Novi Sad, ulica Cara Dušana | Mir, kvalitet, SMART sistem U ponudi je fenomenalan trosoban stan, smešten u mir…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Cara Dušana

249,000 €

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruk…

  • Soba: 4.5
  • 2,008 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

236,400 €

Telep-Useljiv Četvorosoban PENTHAUS 85 m2 u pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Socijalno

247,200 €

Na prodaju je odličan, kao nov, dvoiposoban stan od 56 m² u luksuznom kompleksu Kraljev Park u Novom Sadu. Nekretnina se odlikuje izuzetno funkciona…

  • Soba: 2.5
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom

247,200 €

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom parku…

  • Soba: 3.0
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2