Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,700 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

186,320 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003636
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 186,320 €
  • Cena po m2 : 2700.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, trosoban stan na I spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, degažmanom, ostavom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Adice

179,200 €

U mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, nalazi se ovaj potpuno nov, pažljivo osmišljen stan koji spaja funkcionalnost, komfo…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Novo Naselje

189,360 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po …

  • Soba: 3.5
  • 2,459 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Salajka

182,000 €

*Novi Sad - Salajka*…

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Salajka

188,950 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,203 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

189,750 €

Prodajemo izuzetan nov stan visokog kvaliteta gradnje na Severnom Telepu. Zgradu i stanove odlikuju pažljivo skrojen dizajn i odabir materijala na…

  • Soba: 2.5
  • 2,832 €/m2
  • 67 m2