Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,710 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

121,930 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003635
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 121,930 €
  • Cena po m2 : 2709.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban stan na I spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

122,600 €

Telep – dvoiposoban stan od 49 m² na prodaju, sa terasom i parking mestom Na prodaju je dvoiposoban stan od 49 m², smešten u prizemlju kvalitetn…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Somborski bulevar

123,600 €

Na prodaju svetao jednoiposoban stan od 41m² u mirnom delu Telepa. Nalazi se u visokom prizemlju novije, uredne zgrade. Ključne prednosti: Stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

131,850 €

Dvosoban stan na Podbari – blizina Almaške crkve i centra Na prodaju je uknjižen dvosoban stan površine 48 m², smešten na visokom prizemlju ur…

  • Soba: 2.0
  • 2,747 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

114,330 €

Nov, luksuzno uređen jednoiposoban stan – Podbara, 41m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,789 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,500 €

PRODAJEMO DVOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ID#9782…

  • Soba: 2.0
  • 3,088 €/m2
  • 40 m2