Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,701 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

113,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003633
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 113,450 €
  • Cena po m2 : 2701.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban stan u prizemlju moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

110,143 €

Na prodaju dvosoban stan – 36,91 m², Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,984 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

113,500 €

Novi Sad, Podbara - centar, Lepo uređen stan u pešačkoj zoni- staro jezgro grada…

  • Soba: 2.5
  • 2,183 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

121,950 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 46m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,651 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2