Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,735 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

188,690 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003638
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 188,690 €
  • Cena po m2 : 2734.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, trosoban stan na II spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, degažmanom, ostavom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

194,500 €

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površ…

  • Soba: 2.5
  • 3,087 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savršeno opremljen trosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, gde su u blizini svi sadržaji za život. Stan je veoma komfor…

  • Soba: 2.5
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,700 €

Na prodaju trosoban stan 67m² – Novogradnja, Bulevar Evrope, 4. sprat, odlična lokacija Prodaje se delimično namešten trosoban stan u novoj zgr…

  • Soba: 3.0
  • 2,921 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Spens

187,975 €

Novi Sad, Spens - Trosoban stan 73m2 u oklolini suda …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

191,484 €

Prodaja-Novi Sad- Matice Srpske ID#10299…

  • Soba: 3.5
  • 2,059 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Detelinara

181,500 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 2.0
  • 3,704 €/m2
  • 49 m2