Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,726 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

119,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003644
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 119,950 €
  • Cena po m2 : 2726.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban stan na III spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

126,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,687 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

117,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194…

  • Soba: 2.0
  • 2,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

123,600 €

Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da ni…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

127,460 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,832 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Veternk

129,000 €

Novi Sad,Veternik,odličan četvorosoban stan od 88m2 , bez apsolutno ikakvih ulaganja.Stan je na spratu kuće,i potpuno…

  • Soba: 4.0
  • 1,466 €/m2
  • 88 m2