Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,743 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,930 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003642
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,930 €
  • Cena po m2 : 2742.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban stan na III spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

120,050 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 2.0
  • 3,159 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Salajka

123,600 €

Novi Sad - Salajka Agencija "Moj Dom" Vam nudi izuzetno lep i skladan jednoiposoban stan od 39m2. Ova lepo ušuškana nekretnina, koja odiše toplino…

  • Soba: 1.5
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Otkrijte svoj novi dom u Novom Naselju u delu Šarengrad! Nudimo vam komforan jednoiposoban stan od 46m2 sa odličnim rasporedom. Stan se nalazi na tr…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2