Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,743 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,930 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003640
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,930 €
  • Cena po m2 : 2742.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban stan na II spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

112,700 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 41m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,749 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

109,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,965 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,600 €

NOVI SAD. BULEVAR EVROPE.JEDNOIPOSOBAN STAN. U STANU OSTAJE AMERIČKI PLAKARU SOBI I UGRADNA KUHINJA(Svet nekretnine, No…

  • Soba: 1.5
  • 3,015 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

• Soba: 2.0
  • 3,007 €/m2
  • 37 m2