Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,726 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

119,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003639
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 119,950 €
  • Cena po m2 : 2726.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, dvosoban stan na I spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

128,500 €

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep…

  • Soba: 2.5
  • 2,920 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

117,000 €

Stan sa parking mestom- Petrovaradin, Novi Sad ID#10298…

  • Soba: 1.5
  • 2,786 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

113,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,149 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

120,210 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,862 €/m2
  • 42 m2