Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,734 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

158,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003646
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 158,560 €
  • Cena po m2 : 2733.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, trosoban stan na IV spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, 2 spavaće sobe, degažmanom, kupatilom, toaletom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

• Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

163,770 €

Na prodaju dvosoban stan od 58m²+ 11m2 terase u samom centru Novog Sada, u ulici Stevana Milovanova. Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade, …

  • Soba: 2.0
  • 2,824 €/m2
  • 58 m2