Novi Sad - Telep

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,735 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

188,690 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003647
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 188,690 €
  • Cena po m2 : 2734.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Novo u ponudi!!! Funkcionalan, trosoban stan na III spratu moderne stambene zgrade, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, degažmanom, ostavom i terasom. Mirna i tiha lokacija namenjena je porodičnom životu. Nova stambena zgrada se nalazi u naselju Telep, pružajući odličnu povezanost sa svim ključnim delovima grada. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. Osmišljena je za one koji žele kvalitetniji, udobniji i tiši način života. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i odlične gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Stan je useljiv septembra 2027. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

195,550 €

Prodaja stana-dvoiposoban-nov-Kej Garden.Garazno mesto.Uknjižen-useljiv ID#11738…

  • Soba: 2.5
  • 3,621 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

188,490 €

Detelinara-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Rotkvarija

193,700 €

Dvosoban stan 65 m² – Bulevar Oslobođenja, I sprat, dvorišno orijentisan – odlična investicija…

  • Soba: 2.0
  • 2,980 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Podbara

193,500 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,121 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA ID#11016…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Somborski bulevar

179,200 €

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u …

  • Soba: 4.0
  • 2,327 €/m2
  • 77 m2