Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Prostran petosoban dupleks u Sremskoj Kamenici sa prelepim panoramskim pogledom; 124m2 + terasa 24m2 +garažno mesto; povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 124 m2
PRODAJA

280,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003321
  • Površina : 124 m2
  • Cena : 280,980 €
  • Cena po m2 : 2265.97 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao petosoban dupleks u mirnom delu Sremske Kamenice, idealan za porodice ili za sve koji žele komfor i udobnost u prijatnom okruženju. Struktura stana: na prvom nivou se nalaze četiri komforne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet. Na drugom nivou se nalazi prostran open-space dnevni boravak, kuhinja i trpezarija u celini sa izlazom na veliku terasu sa prelepim pogledom – savršena za odmor, druženje i uživanje tokom celog dana. Kvalitetna gradnja, lux oprema, elektro roletne, senzor pokreta, alarm, kamera.. Posrednička naknada od 3% je u računata u cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Centar

273,150 €

Na prodaju salonski stan u Jevrejskoj ulici, 102m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Novi Sad, Telep - Nov neuseljavan, komforan, četvorosoban stan, povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,530 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

288,400 €

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, n…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

284,990 €

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus 131 m2 sa Dve Terase-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,176 €/m2
  • 131 m2